Zkušenosti s výrobky

Pouzdro na nůž Muela Pioneer

Datum: 10.04.2013 | Vložil: Vašek P.

Pan Kučera pro mne vyrobil naprosto úžasné pouzdro na míru na tento nůž. Jsem opravdu moc spokojený a této práci se absolutně nedá nic vytknout. Je to prostě bomba!!! Mohu vřele doporučit :-)

Pouzdro na bojový nůž

Datum: 03.09.2012 | Vložil: Martin

Nechal jsem si u pana Kučery vyrobit pouzdro na bojový nůž. Pouzdro je opravdu bezvadné, jak po funkční, tak i po řemeslené a estetické stránce. Byl jsem velice příjemně překvapený i bezvadným přístupem a komunikací při jeho výrobě. Moc děkuji a pana Kučeru můžu všem jenom doporučit.
S pozdravem Martin

Pouzdro na WM1

Datum: 04.06.2012 | Vložil: Jirka

Jsem tu poprvé a chtěl jsem po pánovi pouzdro na FALLKNIVEN WM1 a nadšení z hotového pouzdra je obrovské, každý detail semnou pán konzultoval a pouzdro je přesně podle mého gusta, komunikativnost je taky 100% určitě tu nejsem naposled.A v neposlední řadě cena je taky perfektní.

Kožené pouzdro

Datum: 31.10.2011 | Vložil: Josef Petr

Nechal jsem si zhotovit u pana Lukáše Kučery kožené pouzdro na lovecký nůž. Kvalita, provedení a zdobení koženého pouzdra je na vynikající úrovni. Všem doporučuji!

Široký sortiment

Datum: 22.10.2011 | Vložil: Packa

Lukášovy produkce v nožích i z kůže jsem už využil. Některé výrobky jsou i v galeriích, protože se opravdu povedly! Umí opravit i používané kožené věci, se kterými se nechcete rozloučit. Rychlost, kvalita zpracování, nápaditost a solidní jednání - to jsou jeho přednosti, se kterými se u mladého řemeslníka nesetkáte často.

Kožené pouzdro.

Datum: 26.08.2011 | Vložil: Josef

Nechal jsem si vyrobit u pana Lukáše pouzdro na zakoupený kapesní nůž. Oceňuji rychlé vyřízení a jednání. Jsem naprosto spokojen s kvalitou odvedené práce.
Doporučuji !

A zase opasek...

Datum: 22.03.2011 | Vložil: Michal Türb

Mám od Lukáše Kučery jeden opasek a slíbil jsem, že po kratším odzkoušení něco málo napíšu... Takže: jsem moc spokojený - poctivý kus kůže, perfektní zpracování a velmi příznivá cena. Oceňuji průběžnou komunikaci během výroby včetně přiložených fotek a informaci o odeslání. Určitě si velmi brzy objednám ještě jeden... Michal Türb.

opasek

Datum: 03.03.2011 | Vložil: Vrána

Dobrý den, jsem další v řadě, který může velice kladně hodnotit kvalitní práci Lukáše Kučery a jeho super přístup k zákazníkovi. Mám od něj zatím "jenom" pásek, ale již uvažuji o pouzdře na něj. Takže díky. S pozdravem Vladimír "Vrána" Vranovský

KUCHYŇSKÝ NŮŽ VELKÝ Č.2

Datum: 01.03.2011 | Vložil: Tonda

V těchto komentářích mě chybí info např. že je potřeba počítat s platbou (zálohou) předem z které jsem měl trochu obavy, ale vše probíhalo naprosto v pohodě dle dohody velmi dobrá komunikace. Nůž je Ok, ale zhodnotit kvality nože člověk zodpovědně může až časem zátím plná spokojennost. Tonda

Brašna středověká č.2

Datum: 09.02.2011 | Vložil: Petr #peksha#

Stal jsem se majitelem brasny, ktera je ve fotogalerii vedena jako "Brašna středověká č.2". Velikost jsem volil tak, aby se do ni vesla kniha formatu A5, nechtel jsem zadne vtlacovane ornamenty apod. \
Ocenuji jednak kvalitni vyrobek, vybornou komunikaci behem vyroby vcetne prubezne informace o stavu apod., solidni jednani.
Budu-li mit v budoucnu potrebu nechat si vyrobit dalsi kozeny vyrobek, s duverou se obratim.
Jeste jednou: Diky!

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek